teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Naim AbaziTags: Naim Abazi, Mihrije Braha
Vendlindja: Prapashticë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 53 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Naim Abazi është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur, që këndon muzikë pop & popullore.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...

>> Dërgo Biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3.3 / Votuan:  13Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »

Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti


Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto