TEKSTESHQIP

2Ton
Gotat Nalt
Lyrics

Tona senet per mu boni (boni)
Clubi sonte osht i joni (joni)
Gotat nalt krejt qoni (qoni)
Deri n`Five deri n`Five in the morning

Po t`shoh ty tkom perball (je je)
Zemren ti po ma kall (je je)
Po t`shoh ty tkom perball (je je)
Zemren ti po ma kall (je je)

Une ti pina tequila me limon (me limon)
Deri nsabah heret...
...
Veq ti zemer a bon numrin ti mu ku ma regjistron
E di per ty qa po lyp pina mas pari
Nkerr tem meniher me hyp nuk o qel sorry
Takohum naten e dyt prap after party
Ndisko me besu nsy... si magjistari

N`Club kur vjen ti n`club kur kcen ti sa m'pelqen ti (oo)
N`Club kur vjen ti n`club kur kcen ti sa m'pelqen ti (oo)

Tona senet per mu boni (boni)
Clubi sonte osht i joni (joni)
Gotat nalt krejt qoni (qoni)
Deri n`Five deri n`Five in the morning

Po t`shoh ty tkom perball (je je)
Zemren ti po ma kall (je je)
Po t`shoh ty tkom perball (je je)
Zemren ti po ma kall (je je)

Po menoj un qa bojm mas anena
A i rezistoj un nese dehna
Ti rrin me mu n`VIP arena
Te ndjeja te ndjeja

Pe shoh i pelejn krejt senet e mia
Si ta thirri vjen sikur porosia
Ki mu dokt mir per ty un e dija
Varet edhe shija

N`Club kur vjen ti n`club kur kcen ti sa m'pelqen ti (oo)
N`Club kur vjen ti n`club kur kcen ti sa m'pelqen ti (oo)

Tona senet per mu boni (boni)
Clubi sonte osht i joni (joni)
Gotat nalt krejt qoni (qoni)
Deri n`Five deri n`Five in the morning

Po t`shoh ty tkom perball (je je)
Zemren ti po ma kall (je je)
Po t`shoh ty tkom perball (je je)
Zemren ti po ma kall (je je)

DËRGOI:
INFO
Projekti erdhi tek fansat i kompletuar këndshëm edhe me një klip muzikor, produksioni i të cilit është krijuar nga BUG Production. Ky videoklip u publikua më 9 Qershor 2023. Komponimi dhe teksti është realizuar nga vetë artisti, teksa audio vjen e kompletuar në studio nga Nego.