2po2

Besniku Flet Për Mundësinë E Bashkimit Të Grupit 2po2, Familjen, Unikkatilin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-08-2015]
Besnik Canolli '2po2' ka qenë i ftuar në një intervistë ku ka shpaluar disa nga gjërat përgjatë karrierës së tij.

Reperi i cili jeton në Francë dhe ka tri fëmijë tregon për fillimiet e karrierës bashkë me Arbenin, me të cilin kanë krijuar grupin 2po2.

Tani ka shumë kohë që ata nuk bëjnë më bashkë muzikë, pasi Arbeni ka marrë një kahje tjetër, por nëse ai do të donte të rikthehej Basniku do ta pranonte këtë me knaqësi.

Ai gjithashtu ka thënë se Kosova ka reperë të mirë por ndër shqiptarë, mendon se Unikkatili është më i suksesshmi.
 (Lajmi.Net)Komente 0