2po2

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Gone Girl” Nga 2po2 Ft. Flori

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-03-2016]
Reperi i njohur 2po2 dhe këngëtari Flori Munajesi kanë ardhur me duetin e tyre të 3-të, pas dy sukseseve të jashtzakonshme që patën në duetet e para.

Kënga e re titullohet "Gone Girl" dhe është punuar me muzikë nga vetë Flori e tekstin e ka shkruar edhe 2po2.

Videoklipi është punuar në Kosovë nga produksioni PinkMoon Creative.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Gone Girl” Nga 2po2 Ft. Flori

  2po2 - Gone Girl (Feat.Flori Mumajesi) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0