2po2

2po2 Kritikon Kolegët Për Blerje Klikimesh

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-04-2016]
Reperi 2po2 ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të thumbuar estradën.

Ai në një postim në rrjetin social Instagram ka treguar se “Gone Girl” me Florin ka arritur në shifrën e 4 milionë klikimeve.

Për të ky është sukses i zakonshëm, pasi hitet e tij zakonisht marrin numër të madh klikimesh.

Por, ai ka kërkuar që të sqarohet siç thotë ai puna e blerjes së klikimeve se kush po blen e kush jo. Këtë ai ka kërkuar nga mediat.

Nuk është hera e parë që Besniku po kritikon artistët për blerje klikimesh dhe mediat për mos evidentim të tyre.
 (Telegrafi)

2po2 Kritikon Kolegët Për Blerje Klikimesh

  2po2 - Gone Girl (Feat.Flori Mumajesi) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0