2po2

2po2: 1 Prilli, Dita E Reperëve

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-04-2015]
Reperi i njohur 2po2 ka publikuar sot në rrjetin e tij social në Instagram një foto ku në mbishkrimin e saj ka shkruar diçka me rastin e 1 prillit.

Ai ka thënë se 1 prilli është dita e reperëve pasi shumë prej tyre në Kosovë e gënjejnë vetën si të tillë dhe nuk japin mesazhe në këngët e tyre.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2po2: 1 Prilli, Dita E Reperëve


Komente 0