2po2

2po2 Gatuan Dhe Në Qafë Mban Gruan E Tij

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[12-04-2015]
Ndoshta nuk e keni ditur, por ka edhe reper i cili njëkohësisht ushtron profesionin e kuzhinierit.

E i tillë është reperi i njohur 2po2 i cili së fundmi nëpërmjet rrjetit të tij social Instagram na ka treguar se di të gatuajë shumë mirë.

Por, 2po2 nuk është si çdo kuzhinier tjetër. Ai përveç se gatuan, në qafë e mban edhe gruan e tij, pasi në foto ai shihej duke mbajtur në qafë gruan e tij.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2po2 Gatuan Dhe Në Qafë Mban Gruan E Tij


Komente 2