Më mbaj mend (për 1 muaj)


2po2 - Kryt Nalt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kryt Nalt".
3. Video është e këngës "Kryt Nalt", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2po2 - Kryt Nalt  (Feat. Unikkatil)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  175

Këngë e albumit:

"2020"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Unikkatil

20/11/2016

2016-11-20T17:58:28+00:00

[2po2:]
Hello from the other side
Komt n tok amo kryt gjith nalt
Suksesi o ka pret jasht
Dil e kape me deshir t madhe n asht
Dil deshmoje sa ki kapacitet
Qysh je rrit dy her ma i fort se krejt
Hejterat boni me pagu shtrejt
Mos i harro rrojt e tua t kalumen e ki t shenjt
Me u bo ma puntor se tjert
Me nejt i vertet me u bo shembull n jet
Prej tjerve mos me prit po mi gra vet
Mi ndjek andrrat deri sa ti nxejsh krejt
Bonu poet , shkrujt t ardhmen vet
hini graji me vullnet
Bonja vetes sa ma let
Mos u merr me siklet ti veq ktheji syt ka rret
Krejt senet vet kan me rra n vend t vet

[REF.:]
Kryt nalt ky osht veq fillimi
Lufto deri sa ti del tymi
Hey!Boni me pshty vner
Le ta din qimt e nanes se sa ki ti vler
Nxerre mat miren prej vetes
Merre mat miren prej jetes x2

[Unikkatil:]
M kujtohet kur jam kon n rreth qe m dyshojke
Noshta ty tkish nal po mu um motivojke
Ska sen ma mir se me plas inatqorrin
I ki nal ata po jo se prek VIKTORIN
Armiku ma i madh gjindet ktu n kry
Kur e bind veten tjert mujn mu qi
Gjinja si un jo merzin se dojn
Per fitore kan dashni e per humbje jo s menojn
Edhe me ndodh un najher me hup
Duhet apet gjithmon mu kthy ma fort me ja fut
Jo dost , ti ndrro dost , shkurt osht jeto dost
Ndaq ti vajto veq une nuk kom koh dost
Ka do qe kqyr ta han ka nji sahat
Ma mir me shfrytzu ket sen sa ki takat
Jeta po ik e smuna me ble
Po qdo dit qe e kom duna me bo me vle

[REF.:]
Kryt nalt ky osht veq fillimi
Lufto deri sa ti del tymi
Hey!Boni me pshty vner
Le ta din qimt e nanes se sa ki ti vler
Nxerre mat miren prej vetes
Merre mat miren prej jetes x2


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet