TEKSTESHQIP

Jetmir
Tattoo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tattoo" kënduar nga Jetmir.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga u kompozua në bashkëpunim nga Chipsi & Nurteel, për fjalët e këngës u kujdes 3 Treshi, ndërsa për okestracionin u përkujdesën Nurteel & Chipsi.