Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adela Bezhani - Lind Një Këngë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  47

Nga belbëzimi i një fëmije lind një këngë
një përkëdhelje dashurie lind një këngë
një ëndërr e bukur fëmijërie lind një këngë
jeta vetë është një këngë

Nga kaltërsia e një deti lind një këngë
e nga përkundjet e një djepi lind një këngë
nga fëshfërima e një gjethi lind një këngë
jeta vetë është një këngë

Edhe nga rrahjet e një zemre lind një këngë
nga përkëdheljet e një nëne lind një këngë
nga horizontet e një ëndrre lind një këngë
dhe zgjon në shpirt një dashuri
Adela Bezhani
Publikimi: 25/07/2021
Muzika: Agim Rrëza
Teksti: Jorgo Papingji


Adela Bezhani - Lind Një Këngë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lind Një Këngë".
3. Video është e këngës "Lind Një Këngë", por nuk këndohet nga Adela Bezhani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adela Bezhani:


Komente 0