Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jo Mo Si Adelina Berisha


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8
[28-06-2015]
Këngëtarja Adelina Berisha si duket ka vendosur ta nisë fuqishëm verën, kjo pasi ajo sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri i cili titullohet "Jo Mo". Një këngë kjo e cila është realizuar nga producenti romun Alandy, në Shqipëri.

Tekstin e këngës e ka shkruar Ronela Hajati e ndërsa për videoklipin janë kudjesur MAX Production, të cilët edhe e kanë hedhur në youtube videon. Adelina në klip shfaqet mjaft seksi & provokuese. Verën e vitit të kaluar ajo pati mjaft sukse me këngën e saj "A dalim".
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Adelina Berisha - Jo Mo [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet