Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ja Si Qëllon Me Armë Adelina Berisha?


Nuk ka akoma asnjë votë

[11-07-2015]
Këngëtarja e njohur në fund të maujit të kaluar ka publikuar videoklipin e saj më të ri "Jo Mo". E ajo ka bërë të ditur gjithashtu se tashmë është pjesë e menaxhmentit të produksionit nga Shqipëria MAX Production Al.

E ndërsa po shijon suksesin e videoklipit Adelina po shijon edhe disa ditë pushimi pasi shumë shpejt për të do të nisin koncertet për këtë verë.

E ndërsa e shohim gati çdo ditë në rrjetet e saj sociale ku shihet gati kudo në Prishtinë, ajo së fundmi ka zgjedhur një tjetër vend për të shkuar. Adelina ka postuar sot një foto ku shihet në një poligon dhe duke qëlluar me armë. (B.A/Teksteshqip.Com)

      Adelina Berisha - Jo Mo [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet