Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Berisha Në Plazh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3
[23-07-2015]
Pas lasnimit të këngës “Jo mo” Adelina Berisha ka vendosur që të kalojë disa ditë pushimi në bregdet.

Ajo nuk ka hezituar ti tregojë format e saja në plazhin e Junos. Këngëtarja ka treguar linjat e saj derisa është duke marrë ngjyrë në bregdet.

Në këtë mënyrë ajo i ka shijuar sukseset e këngës se vet derisa po përgatitet që të sjell edhe këngë të reja pas stinës se verës.
 (Indeksonline)

      Adelina Berisha - Jo Mo [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet