Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “I Got It” Nga Adelina Berisha


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[30-09-2015]
Këngëtarja nga prishtina Adelina Berisha sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "I got it", këngën të cilën e kishte paralajmëruar më herët.

Kjo këngë është punuar nga dy producentët e njohur Kico n Torch, e ndërsa videoklipi është punuar nga produksioni kosovar Entermedia.

Që në daljet e para të klipit, u përfol se disa nga skenat e tij janë tepër të ngjajshme me ato të videoklipit "S'ki me ik" të këngëtares Nora Istefi.

Megjithatë e gjithë barra dhe faji bie mbi produksionin Entermedia, i cili është i njejti që ka realizuar të 2 klipet.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Adelina Berisha - I Got It [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet