Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sa Ndryshe Duket Adelina?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
[11-01-2016]
Këngëtarja Adelina Berisha ka publikuar së fundmi disa foto të reja në rrjetet sociale ku shihet me disa ndryshime drastike.

Ndonëse ka mohuar gjithnjë ndërhyrjet estetike në fytyrën e saj por nëse krahasojmë fotot e saj me vitet e kaluara ajo ka pësuar shumë ndryshime.

Mbase ndryshimet që kanë ndodhur në fytyrën e Adelinës mund të jenë nga natyra, por mollëzat dhe hunda e saj duken vërtetë më ndryshe!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull