Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kush I Ofroi Adelinës 6 Milionë Euro Për Ta Kaluar Natën Bashkë?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[30-01-2016]
Këngëtarja Adelina Berisha ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin e njohur "Oktapod" të Turjan Hyskës. Përballë disa pyetjeve provokative Adelina është përgjigjur se paraja nuk është gjithçka dhe se nuk do bënte kurrë diçka vetëm për të.

Turi kishte nisur një pyetje për Adelinën ku thoshte se nëse do ishte në gjendje që të flinte me dikë për 10 mijë euro dhe ajo u përgjigjj me jo.

Turi vazhdoi të rriste shifrën deri sa shkoi në 6 milion dhe Adelina prap se prap ka thënë se me askënd nuk shkon për sado që të jetë shuma.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet