Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Berisha Tejet Në Formë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[06-05-2015]
Këngëtarja Adelina Berisha ka publikuar një foto në rrjetin e saj social në Instagram e cila ka marrë komente të shumta.

Adelina tash e një kohë është në skenë dhe për gjatë gjithë kohës ajo është kujdesur që të vijë gjithmonë me stil para publikut.Ndonëse nuk gëzonte forma të mira trupore në fillim, ajo tani ka një trup perfekt, kjo falë ushtrimeve në palestër që këngëtarja ndjek mjaft shpesh.

E këtë gjë e dëshmon edhe fotoja më lart e cila e shfaq Adelinën me një trup tejet seksi.

Adelina do të publikojë një videoklip të ri në fillim verën e vitit 2015.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet