A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Adelina Berisha - Mere Veten Me Te Mire


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/08/2006

2006-08-04T00:00:00

Teksti:

Aida Baraku

Muzika & Orkestrimi:

Armend Rexhepagiqi

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 1


Pse je lidhur veq me nje femer me nje femer eshte e madhe bota jam e lindur veq me nje zemer me nje zemer s`eshte veq e jotja pse buzet buzet i gic me nerva floket i shprish jeta para teje preje si te ishe burre preje si mos te ishte kurre merre veten merre me te mire dashuri e pare pse buzeqeshja jote eshte ngrir prej sa jemi ndar pershendetu mire emos me rri i nxir tash kur je i lire merre veten merre me te mire . Pse je lidhur veq me nje femer me nje femer eshte e madhe bota jam e lindur veq me nje zemer me nje zemer s`eshte veq e jotja une kam ne plan te provoj te perjetoj ,udhetoj jeta para meje preje si te ishe burre preje si te mso ishte kurre 2x Merre veten merre me te mire dashuri e pare pse buzeqeshja jote eshte ngrire prej sa jemi ndare pershendetu mire e mos me rri i nxir tash kur je i lire merre merre veten me te mire
2x merre merre veten me te mire


Ky tekst u dërgua nga Valtona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019