A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Adelina Berisha - Ti Je Ai


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  73

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/04/2012

2012-04-17T16:15:59

Teksti:

Uki Latifi

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"What's Your Name?"
Te dua edhe kur genjen
çdo fjal qe me mua e flet
un besoj se te dua
çdo fjal qe thua
me lendon dhe me shum
kur the nuk do vazhdoj
do filloj e mendoj
si mundem pa ty un

REF...2x
Se vetem ti je Ai..Ai..Ai
edhe kur ke faji
te gjitha i fal une
veç me ty te jem...me ty te jem

Ne çka qe duhet do kaloj
te kaluaren e harroj
per ty do ti beja
ate qe thoja
qe nuk do ti bej un kurr ne jet
nuk lodhem ne pritje
shum mire e di se
vetem ty te dua vertet

REF...4x
Se vetem ti je Ai..Ai..Ai
edhe kur ke faji
te gjitha i fal une
veç me ty te jem...me ty te jem


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019