Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Berisha - Party Hard

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Party Hard".
3. Video është e këngës "Party Hard", por nuk këndohet nga Adelina Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Berisha - Party Hard  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  62

Muzika:

Don Arbas

Teksti:

BimBimma

Video Produksioni:

Trace Media

Komente

3 🔥

29/12/2013

2013-12-29T18:07:51+00:00un m'duket po t sho
per veti ti mo s'ja fal... jo jo
se ça ke hup ti
ke me majt mend sa te jesh gjall... beso
kujto... mes neve gjith ai zjarr
enderro... se kurr mo nuk ke shanc

REFRENI
Koha eshte me bo çka gjithmon kam dasht, je ie
larg shum larg ndjenjen qe e kam pas, uo uo

S'po du me kon ti
arsyja mu me m'nal... jo jo
s'ke dit me m'mbajt se
e din per qka bohet fjal... o djal
po shkoj, zallin detin me val
largohu se koha sa m'ka ardh

REFRENI
Koha eshte me bo çka gjithmon kam dasht, je ie
larg shum larg ndjenjen qe e kam pas, uo uo

Sot kam lind per s'dyti
si me kon dita e par
qitash po sho qe frymen
nen fyt ma paske ndal
s'e kam dit qe jam kan
tu e prit qet dit me ardh
m'ke trajtu si baker
m'fal po un jam AR I BARDH
sa her s'ta fali djal
s'kam pas nevoj per bodyguard
krejt çka m'vyn prej teje
mbaje men veç nje fjal
party hard
(party up)
party hard
koha eshte e jemja kshu qe PARTY HARD

REFRENI
Koha eshte me bo çka gjithmon kam dasht, je ie
larg shum larg ndjenjen qe e kam pas, uo uo


Ky tekst u dërgua nga egzon kaloshi   stelazalea
Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet