A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Adelina Berisha - Jo Mo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/06/2015

2015-06-27T18:00:01

Muzika:

Alandy

Teksti:

Ronela Hajati

Video Produksioni:

MAX Production
Yeah yeah yeah yeah yeah
uooo yeahh uooo yeahh

Ton javen um pret mu
Jo mo jo mo ahhhh
Pa ty ma spo du
Jo mo jo mo ahhh
Maje t'hunes je tu ma pru
Jo mo jo mo ahhh
Shok tkom mo spo du
Jo mo jo mo ahhh
Boten tone ti ma dhuron
Ne bot tjeter une jom ti sdon
Shoku jem po tjetrin se lo
Me kerkon t'jet me kerkon
Sa me pak te jemi ne yehh
Aq me shum do kemi ne yehh

2x
Para para para para mos um dil
Boj ca du vet boj ca du vet
Para para para para mos mu sill
Boj ca du vet boj ca du vet

Sa keq po mvjen
Si ti ka sat dush
Afer meje smun me nejt sa tdush
Vetem pot len shoqja jote ngusht
Afer teje smuj me nejt sat dush

Ton javen um pret mu
Jo mo jo mo ahhhh
Pa ty mo spo du
Jo mo jo mo ahhh
Maje t'hunes je tu ma pru
Jo mo jo mo ahhh
Shok tkom mo spo du
Jo mo jo mo ahhh
Boten tone ti ma dhuron
Ne bot tjeter une jom ti sdon
Shoku jem po tjetrin se lo
Me kerkon t'jet me kerkon
Sa me pak te jemi ne yehh
Aq me shum do kemi ne yehh

2x
Para para para para mos um dil
Boj ca du vet boj ca du vet
Para para para para mos mu sill
Boj ca du vet boj ca du vet

Sa keq po mvjen
Si ti ka sa dush
Afer meje smun me nejt sa tdush
Vet pot len shoqja jote e ngusht
Afer teje smuj me nejt sa dush

uooo yeahh uooo yeahh


Ky tekst u dërgua nga Ledi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019