Adelina Emini

Këtë Dhuratë Merr Adelina Emini Për Ditëlindje

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-07-2015]
Një tjetër këngëtare sot ka ditëlindje, fjala është për Adelina Eminin. Ajo sot mbush 30 vjet dhe miqtë e saj janë përkujdesur që asaj ti bëjnë një befasi modeste duke i uruar ditëlindjen me një tortë dhe buqeta lulesh.

Nga videoja e postuar nga Adelina dhe nga fotoja duket se ajo është duke kaluar momente të bukura.
 (Indeksonline)

Këtë Dhuratë Merr Adelina Emini Për Ditëlindje


Komente 0