Adelina Emini

Adelina Prezanton Prindërit E Saj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[06-08-2015]
Këngëtarja Adelina Emini është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Nga të gjtiha ajo preferon më shumë facebook-un ku shpesh herë ndan me ndjekësit e saj disa prej çasteve të saj më të lumtura.

Së fundmi Adelina ka publikuar në Instagram një foto ku shihet bashk me prindërit e saj ku së bashku kanë qenë mbrëmë në një aheng familjar. "Prindërit my all" , ka shkruar Adelina në mbishkrimin e fotos, transmeton teksteshqip.

Ndërkohë ajo po shijon momentalisht suksesin e këngës "Afër Meje" të cilën e publikoi muajin që shkoi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Adelina Prezanton Prindërit E Saj

  Adelina Emini - Afër Meje [Teksti dhe Klipi]

Komente 0