Adelina Emini

Ja Si Duket Adelina Në Profesionin E Dytë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-03-2015]
Këngëtarja Adelina Emini ka postuar në rrjetin e saj social në Facebook një fotografi ku shihet në zyrën e saj të punës. Ajo prej vitesh punon në departamentin e marketingut në RTK dhe njëkohësisht është edhe këngëtare.Ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shohim, Adelina dukej elegante edhe në përditshmëri. Ndërkohë projekti i fundit muzikor i sjellur nga ajo ishte "Bota Ime" e cila u realizua edhe me videoklip dhe u pëlqye mjaft shumë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Ja Si Duket Adelina Në Profesionin E Dytë

  Adelina Emini - Bota Ime [Teksti dhe Klipi]

Komente 0