Adelina Emini

Adelina Emini Përshëndet Nga Zyra E Saj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-05-2015]
Këngëtarja Adelina Emini ka pauzuar pak pas projektit të saj të fundit muzikor "Bota Ime" të cilin e publikoi në dhjetor të vitit të kaluar.

Ndërkohë Adelina është e angazhuar edhe me punët e saj të tjera, siç është ajo e menaxheres së departamentit të marketingut në RTK.Së fundmi këngëtarja ka publikuar në rrjetin e saj social në facebook një fotografi ku shihet duke përshëndetur fansat e saj.

Në foto Adelina shfaqet më ndrsyhe, me flokë të drejtuara dhe jo kaçurrele siç jemi mësuar ta shohim. Ajo gjithashtu thekson se i kushton shumë kujdes zyrës së saj, pasi në të mban edhe lulen e saj të preferuar Orkidenë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Adelina Emini Përshëndet Nga Zyra E Saj

  Adelina Emini - Bota Ime [Teksti dhe Klipi]

Komente 2