Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili, Koncert Në Ferizaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[28-07-2014]
Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, ka postuar disa foto në profilin saj zyrtar në rrjetin social “Facebook”, nga koncerti i saj i fundit të mbajtur në qytetin Ferizajt.Në këto foto Adelina shihet si gjithmonë e bukur dhe me stil, por në vendin ku ajo ka mbajtur koncert shihen edhe shumë fansa të saj, gjë që edhe vetë diva i ka falënderuar. Ajo në mbishkrimin e fotos ka shkruar “ THANK YOUUU FERIZAIIII !!! Kur foto flet vet!”.
 (Express)Komente 0