Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Ismaili - You're My Angel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You're My Angel".
3. Video është e këngës "You're My Angel", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Ismaili - You're My Angel  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Adelina Ismaili

Këngë e albumit:

"Top Hitet"

Këngë e albumit:

"S'jam Sex Bombë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00When i saw you for the first time,
i just knew you're only mine,
you where shoulder i could cry on,
always making troubles gone.

forgive me sometime i was cruel,
on my life there was no rule,
than you came and brought a light,
telling me what's wrong and right.

now i need no one but you,
and i feel you want me too,
please, please love me as i do,
you're my angel, that i knaw.

you belived that i was so heartless,
but this heart was built on mess,
you gave protection, that i dreamed for,
i felt like queen, and i need no more.


Ky tekst u dërgua nga  blerina
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë