Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Ismaili - Nga Zeroja Ne Fitore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga Zeroja Ne Fitore".
3. Video është e këngës "Nga Zeroja Ne Fitore", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Ismaili - Nga Zeroja Ne Fitore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Muzika & Orkestrimi:

Andin Randobrava

Teksti:

Adelina Ismaili

Këngë e albumit:

"Best Of Adelina Ismaili"

Këngë e albumit:

"Mbretëreshë E Robëreshë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00100 vjet ket dit e kam prit
qe je si engjull te gjith sod me dit
na kan sha e vra ty e muu
por e di ja vlen me duruu...

Fitove Fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe te mir e tkeqe o urime ne kemi fituu(2x)

Sa e sa deshen met shkatrru
dhe pranoje shpesh je dëshpru
por ky popull kurr ska gabu
ju na deshet na keni shpëtu

Fitove Fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe te mir e tkeqe o urime ne kemi fituu(2x)

Fitove Fitove se je me i miri
fitova fitova sepse te du
me puthe me puthe te mir e tkeqe o urime ne kemi fituu

Me puthe me puthe pe mir e tkeqe o urime ne kemi fituu..

Muzika: Andin Randobrava
Teksti: Adelina Ismaili
Orkestrimi: Andin Randobrava

Ky tekst u dërgua nga  saranda
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë