TEKSTESHQIP

Adelina Spahija
Inati Kalon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Inati Kalon" kënduar nga Adelina Spahija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë tashmë traditë, projekti muzikor është paraqitur tek audienca e gjerë i kompletuar nga ana vizuale me një videoklip, i cili u publikua më 3 Gusht 2019. Për vijën melodike dhe për orkestrimin është kujdesur Nexhat Mujovi (Wirusi), teksa kënga vjen me tekst të shkruar nga Fatmir Muja.