Official Video

Top 200

Adelina Tahiri - Përgjithmonë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2019

2019-07-04T18:00:07

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Teksti:

Petro Xhori

Video Produksioni:

MAX Production
Me thuj per zemren tane
Te dua apo t'harroj
Me quaj dhe te çmendur
Por shpirti mund te ndaj se pranoj
Pa ty si te jetoj
Lem ti kerkoj zotit
Gabimet me na i fal ai ne
Kohen me na kthy pas
Prej kur jemi dasht
Prej kur jemi dasht aaa

REF. x2:
Mirupafshim nuk te them
Lamtumira sum pelqen
Du me t'dasht une pergjithmone
Dhe kur fal merzi
Ti je lumturi

T‘doja ty aq shum
Aq sa veten kam humb
Ne rrugt e zemres eci
Po ti aty nuk je
Ndjenjat ku i leee

REF. x2:
Mirupafshim nuk te them
Lamtumira sum pelqen
Kam me t'dasht une pergjithmone
Dhe kur fal merzi
Ti je lumturi


Ky tekst u dërgua nga  EliosshuliKartolina (2)

2019-07-07 09:50:28
T'doja ty aq shumë
Aq sa veten kam humb
Në rrug't e zemrës eci
Po ti aty nuk je
Ndjenjat ku i le?
2019-07-05 14:44:12
Mirupafshim nuk të them
Lamtumira s'më pëlqen
Du me t'dasht unë përgjithmonë
Dhe kur fal mërzi, ti je lumturi

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:

Më Shumë...