Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Thaqi - Po U Merzite

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po U Merzite".
3. Video është e këngës "Po U Merzite", por nuk këndohet nga Adelina Thaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Thaqi - Po U Merzite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  68

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013

Komente

1 🔥

30/11/2013

2013-11-30T12:22:06+00:00Po u mërzite
vetëm kërkoje numrin tim
Po u mërzite
jam shok i mirë për argëtim

kam ëmbëlsirë
muzikë të mirë
filma të mirë për adrenalinë

Po u mërzite
ja ku më ke
***
Të dua, ti s’e di
Të dua pakufi
dita më bëhet zi
po u mërzite ti

Dua të jesh i lirë
pranë meje njeri i mirë
Zemra nuk ka qetësi
nëse më mërzitesh ti

Po u mërzite
vetëm kërkoje numrin tim
Po u mërzite
jam shok i mirë për argëtim

Kam humor
kam energji
Jam zëvendësim për serotoninë

Po u mërzite
ja ku më ke
***
Të dua, ti s’e di
Të dua pakufi
dita më bëhet zi
po u mërzite ti


Ky tekst u dërgua nga  Annonim   stelazalea6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Adelina Thaçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet