Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adem Ramadani & Adnan Daci - Çana Kalaja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çana Kalaja".
3. Video është e këngës "Çana Kalaja", por nuk këndohet nga Adem Ramadani & Adnan Daci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani & Adnan Daci - Çana Kalaja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Adnan Daci

19/02/2020

2020-02-19T16:30:01+00:00ÇANA KALA MRENA NISA PREJ STAMOLLIT -2
O LUMJA NANA KU PO T'QOJN’
KARSHI DUSHMANIT
AAA PËR T'RIT TON’ MEDET - 2

ÇANA KALA MRENA DOLA
ME NJI STOM -2
OO NANA BABA JO S'E DIN SE KU JAM
AAA PËR T'RIT TON MEDET - 2

ÇANA KALA MRENA
DOLA ME NI SKEP-2
O BALLANAT PO SHKOJN’ PËRPJET
XHEPHANET TUJ DJEG
AAA PËR T'RIT TON MEDET-2

ÇANA KALA MRENA
NISI ME RA SHI-2
A T’VARRUNIT E T’VRANIT VLLA
NËR ÇADËR TUJ SHTI
AA PËR T'RIT TON MEDET-2

ÇANA KALA MRENA
NA U BA TERR E ZI -2
A N’GJASHT’ SAHATI T'NATËS VLLA HYXHYM ME ZINGI
AA PËR T'RIT TON MEDET-2

ÇANA KALA MRENA
NI BUNAR N'MIDIS
O MOS E PINI UJIN VLLAZEN
SE E KAN XEHERLIS
AA PËR T'RIT TON MEDET-2


Ky tekst u dërgua nga Toni Hymerllaj
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet