Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ademi & Dani - Salatullah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  24

T'isha kan aty
Nën hije t'asaj peme
E mbi dorën tane
Me vnu dorën teme
Me t'besu e me t'përkrah
O i dashur Mustafa

Nuk më vjen as n'ëndër
As edhe në vegime
Por të du me zemër
Më shumë se veten time
Sa kam dëshirë me t'pa
O i dashur Mustafa

Ref:2X
Salatullah selamullah
Alejke ja alejke ja ResulAllah
Salatullah selamullah
Alejke ja alejke ja Habiballah

Miliona zemra një lutje e kan
Ty të përshëndesin ty të qojn selam
T'ka lavdru Allahu dhe engjujt e tij
Emrin lart ta ngriti ma i miri Nebij

T'ka lavdru Allahu dhe engjujt e tij
Emrin lart ta ngriti ma i miri Nebij


Ky tekst u dërgua nga Shkelqim KrasniqiAdem Ramadani & Ramadan Krasniqi (Dani)
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/04/2020
Muzika: Adem Ramadani
Teksti: Adem Ramadani
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu
Video Produksioni: BUG Production


Ademi & Dani - Salatullah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Salatullah".
3. Video është e këngës "Salatullah", por nuk këndohet nga Ademi & Dani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0