Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Bala & Orjeta Kelaj - Lulet E Pranveres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Kenga Ime 2014

Komente

Asnjë Koment

02/06/2014

2014-06-01T23:28:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lulet E Pranveres" kënduar nga Adnan Bala & Orjeta Kelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adnan Bala & Orjeta Kelaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adnan Bala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet