Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Adrian Gaxha - Luj Luj Luj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Luj, Luj, Luj"




Sonte diç po dridhet, diçka po jehon
Shpirtin tim dhe trupin sikur xigelon
Sonte do të pimë dhe gotat do t'i thejme
Me një ritem se bashku te gjithë do kercejm

Luj,Luj,Luj
Boll me , kur mos thuj
Luje belin,luje
Luj,Luj,Luj
Nuk jemi te huj
shuje etjen, shuje

Sonte s'duam rregulla e as bonton
Sonte do festojme, do luajme e vallëzojmë
Sonte s'ka deshperim, e as shpirt te lendum
harro krejt c'ka ke, e hajde bashke me lujt






Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...