Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Adrian Gaxha - Capkene


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2003

2003-06-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Thuaj Mamit"

Këngë e albumit:

"Luj, Luj, Luj"

Pjesëmarrëse në

VFM 2003
Me ike ne heshtje
vet mua me le
sikur parandjeja
se ti nuk po fle
mengjesi na ndahu,
dhe me kur ste pash,
asgje s'mbeti nga kjo dashuri qe rash.
Me trondite shpirtin,
me lendove n'zemer
ti deshe ti ikje
pa gjurm e pa emer,
u zhduke si eraaa
vall te mori te mori lumi
asgje s'mbeti nga kjo dashuri
"cudi'

Ref:
Do te gjej ty moj capkene
pa te mar skam me te lane
do te boj per ty magji mrekulli
do kaloj meridiane
do notoj mbi oqeane,
do te gjet ty moj
ca-ca-capkene Capkene!

Ref:3x
Do te gjej ty moj capkene
pa te mar skam me te lane
do te boj per ty magji mrekulli
do kaloj meridiane
do notoj mbi oqeane,
do te gjet ty moj
ca-ca-capkene Capkene!


Ky tekst u dërgua nga Gresa Besa
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...