Më mbaj mend (për 1 muaj)


Afërdita Dreshaj - Mos Rri Larg

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Rri Larg".
3. Video është e këngës "Mos Rri Larg", por nuk këndohet nga Afërdita Dreshaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Afërdita Dreshaj - Mos Rri Larg  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  21

Komente

4 🔥

19/07/2014

2014-07-19T07:00:36+00:00Oleo... oleo...

Po thu qe s'po ta nin
kallesh mas meje
ket sen krejt e din
Shkoj larg, prap tek ti vijn
femrat e tjera, po mu nuk ma nin

S'esht tu ma ni
sonte s'je FREE
sonte je i jemi
te sigurt e ki

2x:
E tash po bohesh se
s'po ta nin sikur dje
po thu qe ndjenja s'ke
po prap mbas m'vjen

REF. 2x:
Hajde, hajde pak me ngat
zemer, zemer mos rri larg
syte e mi tregojn sa t'du

2x
Oleo watch me drop down low
watch me drop down low
watch me drop down low

Po thu qe s'po ta nin
kallesh mas meje
ket sen krejt e din
Shkoj larg, prap tek ti vijn
femrat e tjera, po mu nuk ma nin

S'esht tu ma ni
sonte s'je FREE
sonte je i jemi
te sigurt e ki

2x:
E tash po bohesh se
s'po ta nin sikur dje
po thu qe ndjenja s'ke
po prap mbas m'vjen

REF. 2x:
Hajde, hajde pak me ngat
zemer, zemer mos rri larg
syte e mi tregojn sa t'du

2x
Oleo watch me drop down low
watch me drop down low
watch me drop down low


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Dreshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet