Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Bajrami - Ku Je Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ku je dashni
ku je zemër
kur po ma ndrron
këtë mbiemër

Ku je o shpirt
sa nuk kam plas
afër po du me t’pas

Dashni nga larg
shpirti po t’kërkon
se pa ty nuk duron
hajde ti merrëm dashnia jem
je fiks për zemrën tem

Sonte po t'du
afër meje
ah sa larg jam
sa larg teje

Një përqafim
do t’jet ilaq
ah sa shumë isha knaq

Dashni nga larg
shpirti po t'kërkon
se pa ty nuk duron
hajde ti merrëm
dashnija jem
je fiks për zemrën tem
Aferdita Bajrami
Publikimi: 27/07/2022
Muzika: Egzon Bajraliu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: MAX Production


Aferdita Bajrami - Ku Je Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Dashni".
3. Video është e këngës "Ku Je Dashni", por nuk këndohet nga Aferdita Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Bajrami:


Komente 0