TEKSTESHQIP

Aferdita, Vullneti, Dona & Pimi
Pa Dasem Kurr S'martohna
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Dasem Kurr S'martohna" kënduar nga Aferdita, Vullneti, Dona & Pimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.