TEKSTESHQIP

Afrim Muçiqi, Remzie Osmani, Nexhat Osmani & Lumja
Potpuri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri" kënduar nga Afrim Muçiqi, Remzie Osmani, Nexhat Osmani & Lumja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.