TEKSTESHQIP

Agim Ajrullahu & Adnan Kamberi
Ah Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Dashni" kënduar nga Agim Ajrullahu & Adnan Kamberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimin dhe okestracionin e shkroi Ylber Aliu, teksa kënga është një krijim me tekst nga Vullnet Salihu.