Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aida Baraku - Do Te Thesh Ti Goten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Thesh Ti Goten".
3. Video është e këngës "Do Te Thesh Ti Goten", por nuk këndohet nga Aida Baraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Aida Baraku - Do Te Thesh Ti Goten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Bota Në Rrota"

Komente

Asnjë Koment

09/04/2017

2017-04-08T23:10:49+01:00Dashurinë e pata , t'vetmën gjë në botë
Besnikërinë ndaj teje, por ishte e kotë
Me shokë netët i kalove, n'kafe jetën e harxhove
Fëmijtë i rrita s'i përkëdhele
Për të mirë nuk ma ktheve

Ref 2X
Do ta thesh ti gotën, t'mbushur me raki
Do ta kesh tërë botën, dhe unë s'do të jem me ty
Do ta thesh ti gotën, kur t'pendohesh një ditë
Siç e theve zemrën time, theve dashurinë

Dashurinë e pata , t'vetmën gjë në botë
Besnikërinë ndaj teje, por ishte e kotë
Me shokë netët i kalove, n'kafe jetën e harxhove
Ç' terr i zi në shpirt t'ka hy
S'di fjalë t'ëmbël s'di për mu

Ref 2X

Do ta thesh ti gotën, Do ta thesh ti gotën.


Ky tekst u dërgua nga  GreenEye66
Më Shumë Këngë Nga Aida Baraku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë