Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aida Doçi - Mos Luaj Me Zjarr


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Chipsi


Intro

Mos luaj me zjarr, haha zjarr.
Se je bere i marre, haha i marre.
Isha dje n'Himare, haha n'Himare.
Cunat jasht pin bar, haha pin bar.

Ref :

Ku isha dhe ku jam.
Ku tpash e ku u pam.
Zhul te dy dhe nuk u lam.
Ku isha dhe ku jam. (x2)

Outro :

Pash paqen ne ato sy,
Ngelem vetem ne te dy.
Njerez ikin e vin,
Si skapa dot i skedin, haha skedin.

Ref :

Ku isha dhe ku jam.
Ku tpash e ku u pam.
Zhul te dy dhe nuk u lam.
Ku isha dhe ku jam. (x2)


Ky tekst u dërgua nga Silvio cela


teksteshqip.com © 2007 - 2017