Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aida Doçi - Duro Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duro Shpirt".
3. Video është e këngës "Duro Shpirt", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aida Doçi - Duro Shpirt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu

Orkestrimi:

Agon Neziri

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

Asnjë Koment

09/03/2020

2020-03-09T17:00:09+00:00

Sonte je ti
Ne vendin e njejt
Ne kohen e njejt
Me njerin e gabuar
Eshte ora e njejt
kur jemi taku
Dhe kur jemi nda
Per mos tu takuar

M'ka marr malli
O m'ka marr malli veç me t'pa
M'ka marr malli
Sa jam gjalle, s'kam vdek hala
Mos em qelt asni saba
Mos em qelt asni saba

REF.:
Duro shpirt, ah duro shpirt
Se dite e nate po qaj per ty
S'po m'terren syte
Duro shpirt, ah duro shpirt
E mjera une me mire ket dit
mos me e pas prit

Ky kalendar
mallkuar qoft!
Per mua u harroft!
E une u harrovsha!
Jete e padrejte
Ti fala krejt
E nuk ja ka vlejt
Ma mir mos kiofsha

M'ka marr malli
O m'ka marr malli veç me t'pa
M'ka marr malli
Sa jam gjalle, s'kam vdek hala
Mos em qelt asni saba
Mos em qeltasni saba

REF.:
Duro shpirt, ah duro shpirt
Se dite e nate po qaj per ty
S'po m'terren syte
Duro shpirt, ah duro shpirt
E mjera une me mire ket dit
mos me e pas prit

Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Agon Neziri
Video Produksioni: Imagine Films
Kartolina (2)

9
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Aida Doçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë