Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Doçi - Kjo Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Edhe mdon edhe mlendon
shkon edhe mkerkon X2
Edhe luj edhe vuj
Njani tjetrin prap e dujm

Sa qudi kjo dashni
Edhe t'gjun edhe trun ref.X2
Ske ku shkon ske qka bon
Nuk e len edhe pse vun

Edhe ik edhe qan
Me qorton po prap me mban
Kshtu dashnia qenka ba
Me u vra e mos me u nda

Edhe mdon edhe mlendon
shkon edhe mkerkon
Edhe luj edhe vuj
Njani tjetrin prap e dujm

Sa qudi kjo dashni
Edhe t'gjun edhe trun ref.X2
Ske ku shkon ske qka bon
Nuk e len edhe pse vun


Ky tekst u dërgua nga Me shkronjaAida Doçi
Publikimi: 16/12/2022
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Shpeta Sound


Aida Doçi - Kjo Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Dashni".
3. Video është e këngës "Kjo Dashni", por nuk këndohet nga Aida Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aida Doçi:


Komente 0