TEKSTESHQIP

Aida Doçi
Ku Je
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Je" kënduar nga Aida Doçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor është bërë i disponueshëm tek publiku i punuar këndshëm edhe me një videoklip, për produksionin e të cilit u përkujdes Sunset Films. Ky videoklip u publikua me datë 22 Shtator 2023. Për melodinë dhe për produksionin audio punoi Sardi Mneri, teksa kënga është një krijim me tekst nga Deyzoh (Ronaldo Shtylla).
Renditja:
Top 200