A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • A
  • AK
  • My Queen

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

AK - My Queen  (Feat. Kg Man & Mali-G)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/10/2013

2013-10-08T13:41:35

Featuring

Kg Man

Featuring

Mali GIt's a long time that we try finding the lyrics to "My Queen" sung by AK.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Stresi - My Queen

Refreni:

I thom hello my queen
Where have you benn
Ajo mthon po bohna gati
For you my KING
oh yeah yeah ajo menon per mu
Oh yeah yeah sen tjeter spo du
i thom ti je yll deti se qielli ka shum
e PRINCI n'tok per ty zemer jom un
qa se ke pas dje
sonte memu e neser , atje

Stresi:

i thom ti je yll deti se qielli ka shum
e PRINCI n'tok per ty zemer jom un
qa se ke pas dje
sonte memu e neser , atje
I thom ti je gjumi e un jom ondrra
ti je shpirti e un jom zemra
ti je dielli e un jom drita
ti je femna qe per shum vjet e prita
Edhe boten mema fal une prap do vuj
kur e di se dora jote mban unaz te huj
kujtoj buzt e tuja e pyti veten
athu mrrejte ti a une e rrejta veten

Refreni:
I thom hello my queen
Where have you benn
Ajo mthon po bohna gati
For you my KING
oh yeah yeah ajo menon per mu
Oh yeah yeah sen tjeter spo du
i thom ti je yll deti se qielli ka shum
e PRINCI n'tok per ty zemer jom un
qa se ke pas dje
sonte memu e neser , atje

Stresi:
Ditet jan shekuj kur me ty nuk jam
netet jan vite kur afer stkam
oret naj muaj kur zonin nuk ta ni
minutat jan jav kur syt nuk ti fshi
Edhe boten mema fal une prap do vuj
kur e di se dora jote mban unaz te huj
kujtoj buzt e tuja e pyti veten
athu mrrejte ti a une e rrejta veten
E puthi qiellin falenderoj ZOTIN
lutna per to se per to e derdhi lotin
HAPPY BIRTHDAY BOTA IME
HAPPY BIRTHDAY TI JE PRINCESHA IME
No no no panic permas kom shum trafic
BADBOY for life e per rap jam MECHANIC
GANGSTA LOVE se ndryshe nuk di
stresinjo in love WOOW ska mundsi

Refreni:
I thom hello my queen
Where have you benn
Ajo mthon po bohna gati
For you my KING
oh yeah yeah ajo menon per mu
Oh yeah yeah yeah sen tjeter spo du
i thom ti je yll deti se qielli ka shum
e PRINCI n'tok per ty zemer jom un
qa se ke pas dje
sonte memu e neser , atje

Stresi:
Femnat e bukra ato krejt martohen
e djemt e bukur jon gay
you know what it is
yau pritem vetem pak pritem vetem pak
Vi un te ti e kalojna naten bashk
pritem vetem pak pritem vetem pak
vi un te ti e kalojna naten bashk

Refreni:
I thom hello my queen
Where have you benn
Ajo mthon po bohna gati
For you my KING
oh yeah yeah ajo menon per mu
Oh yeah yeah yeah sen tjeter spo du
i thom ti je yll deti se qielli ka shum
e PRINCI n'tok per ty zemer jom un
qa se ke pas dje
sonte memu e neser , atje

Noizy - My Queen

i keep giveng her love
all that I got
i keep giving her love,
love, loveKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019