TEKSTESHQIP

Alandy
A M'do?
Lyrics
(Feat. Stine)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A M'do?" kënduar nga Alandy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të dhuruar sa më shumë emocione, projekti muzikor vjen i finalizuar para audiencës i përpunuar shumë bukur edhe me anë të një videoklipi, për video produksionin e të cilit është përkujdesur MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 8 Dhjetor 2021. Për melodinë dhe për fjalët e këngës janë përkujdesur Alandy & Stine.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200