TEKSTESHQIP

Alandy & Young Zerka
Edhe Pak
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Edhe Pak" kënduar nga Alandy & Young Zerka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, projekti përcillet në tregun e gjerë të muzikës i përpunuar bukur me videoklip, për produksionin e të cilit është kujdesur MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 17 Gusht 2022. Për muzikën dhe për fjalët e këngës janë kujdesur vetë këngëtari.