Alban Mehmeti

Alban Mehmeti Publikon Foto Me Familjen E Tij

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-09-2015]
Këngëtari Alban Mehmeti ka publikuar sot në rrjetet e tij sociale një fotografi ku shihet bashk me familjen e tij e cila përbëhet nga bashkshortja Fjolla dhe djali i tyre.

Ai ka treguar për fansat se tashmë ndjehet shumë i lumtur si baba & bashkshort, e këtë gjë më së mirir e konfirmon fotoja, ku treshja dukeshin njëri më i lumtur se tjetri.Në aspektin profesional Albani ende nuk ka publikuar ndonjë klip të ri, por pritet që tani për festat e fundvitit ti futet punës për një këngë të re.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Alban Mehmeti Publikon Foto Me Familjen E Tij


Komente 0